• Kas ir Zvīguļi?

  “Zvīguļi” ir viesu nams, konferenču un atpūtas centrs Gaujā netālu no Inčukalna un Siguldas. Mēs atrodamies Gaujas nacionālā parka teritorijā – ar gleznainu un neskartu dabu no vienas puses un Siguldas šoseju (A2) no otras puses.

  Piedāvājam plašas telpas pasākumiem un konferencēm, ērtu un lieliski aprīkotu virtuvi, kamīna zāli, pirti, kā arī naktsmītnes dažāda komforta istabiņās vai koptelpā.

  No iekšpagalma paveras meža ieloks un grava, no kurienes, ejot pa reljefainu, dabas veidotu un sakoptu taciņu, klausoties Skolas upītes čalās, nonāksi 15 minūtēs Gaujas upes krastā.

  No ārpagalma ar savu vai sabiedrisko transportu ātri un ērti nonāksi sev vēlamajā vietā. Līdz Rīgai vien 18 minūtes jeb 30 km. Līdz Siguldai vien 8 minūtes jeb 10 km. Varam piedāvāt transfēru ar savu transportu.

  Nepieciešamības gadījumā ēdināšanu nodrošinās mūsu sadarbības partneri.

  Aktīvās atpūtas iespējas netālu – kamaniņu un bobsleja trase, rodeļu trase, velosipēdu un laivu noma, makšķerēšana, laivošana, kvadraciklu un motociklu trase, Tarzāna piedzīvojumu parks,  Aerodium atrakcija, zirgu izjādes, kā arī vairākas citas aktīvās atpūtas vietas.

  “Zvīguļi” ir ģimenes uzņēmums ar individuālu attieksmi pret katru viesi- uzņemsim kā pie sevis ciemos, lai īstenotu skaistus pasākumus un nodrošināsim iespēju pārnakšņot ērtos dažāda komforta  numuriņos ar visām ērtībām. Zvaniet, piesakaties apskatīt mūsu namu un rezervējiet pa tālruni +371 20 789 789!

   

  Uzzināt vairāk
  "Zvīguļos" ir
  Spilgti pasākumi

  Lielā zāle – 93m2 plaša, ļoti gaiša radiālas formas telpa ar daudziem logiem un augstiem griestiem. Tā ir atrodas netālu no virtuves un ir savienota ar otro stāvu, lai viesi no saviem numuriņiem varētu ātri un vienkārši paspēt uz saviesīgo pasākumu. Iespējamas telpām atbilstošas sportiskas aktivitātes, atrakcijas vai citas aktivitātes (fotosesijas, zīmēšanas konkursi utml.) viesiem, kam kamīna zālē notiek svinības. Telpā ir izvietoti daži trenažieri un salokāms tenisa galds.

  Kamīnzāle – 63 m2 plaša un mājīga telpa, kas tieši savienota ar virtuvi. Tajā ir bāra lete un vieta 5 gariem galdiem, kurus paši uzstādām pasākumu vajadzībām. vatam izsēdināt līdz 50 viesiem. Šeit var vadīt prezentācijas uz ekrāna, caur Wi-Fi tīklu no sava datora, planšetes vai mobilā tālruņa. Ir arī mūzikas centrs un atsevišķas labierīcības.

  Privāto pārrunu “Zelta istaba” ir neliela nošķirta istabiņa, kurā var aprunāties nelielā kompānijā vai divatā.

  Visās zālēs un Zelta istabā ir elektrības pieslēgvietas un Wi-Fi pārklājums.

  Uzzināt vairāk
  Spilgti pasākumi
  Salds naktsmiers

  Pasākuma ietvaros vai arī pēc atpūtas palieciet “Zvīguļos” arī pa nakti! Mūsu viesi var izvēlēties tieši tādu nakšņošanas veidu, kas vislabāk atbilst iecerēm. Viesu namā ir:

  • 1 paugstināta komforta divistabu četrvietīgs numuriņš ar dušu un WC
  • 4 augsta komforta divvietīgi numuriņi ar dušu un WC
  • 2 divvietīgi numuriņi ar dušu un WC koplietojamajās telpās
  • 1 plašs divvietīgs numuriņš ar iespēju izvietot vairākas papildgultas, ideāls ģimenei ar maziem bērniem
  • 12-vietīga kopgulēšanas istaba

   

  Pasākuma ietvaros mēs laipni aicinām numuriņos palikt vairāk cilvēkiem nekā iepriekš minēts. Kopā varam sarūpēt līdz 42 guļvietām!

   

  Uzzināt vairāk
  Salds naktsmiers
  Pirts & virtuve

  “Zvīguļos” ir pieejama četrvietīga somu pirts ar dušu. Tā ir netālu no virtuves un kamīnzāles, lai patīkamo sildīšanos pirtī varētu apvienot ar uzkodām, atspirdzinājumu un sarunām pie kamīna. Sagatavosim Jums slotas, pirts eliksīrus un aromātiskās eļļas, ja vēlaties izbaudīt paši savu SPA rituālu!

  Viens no mūsu lielākajiem lepnumiem ir “Zvīguļu” plašā un moderni aprīkotā virtuve. Šeit Jūs varēsiet nobaudīt burvīgas pašu gatavotas maltītes vai arī noalgot pavāru savam pasākumam. Virtuve ir savienota ar kamīnzāli, lai padarītu banketu organizēšanu īpaši vieglu. Virtuvē Jūs sagaidīs: keramiskā plīts, milzīgs ledusskapis, lete gatavošanai, moderns espresso automāts, katli, pannas, trauki un instrumenti. Labu apetīti!

  Uzzināt vairāk
  Pirts & virtuve
  Lielisks viesu nams!

  Sviniet dzīvi kopā ar “Zvīguļiem”! Laipni gaidām ikvienu, kam ir priecīgs noskaņojums un laba sirds. Mums ir plašas telpas, mājīgi numuriņi un ērta infrastruktūra.

  Konferencēm un banketiem – plašas telpas, multifunkcionāla, pilnībā aprīkota virtuve, viegla piekļuve, plaša autostāvvieta.

  Ceļotājiem un kemperiem – 10 speciāli aprīkotas kemperu vietas ar iespēju iztukšot netīrā ūdens un kanalizācijas tvertnes, vieta autobusiem, automašīnām, motocikliem, tīra ūdens uzpilde, atsevišķa māja ar tualetēm un dušām, telpa ar veļas mašīnu, un veļas žāvētāju.

  Dabas baudītājiem – vietas teltīm, sporta spēļu laukums, piknika un ugunskura vietas,

  Lielām un mazām grupām – Dažāda komforta numuriņu izvēle(ar/bez atsevišķiem WC), koplietojamas dušas un WC, telpas kopīgai nakšņošanai un rīta cēlienam.

   

  Uzzināt vairāk
  Lielisks viesu nams!